Évente két adag vadételt sem fogyaszt a magyar

Első alkalommal népszerűsíti „Ízvadászatra fel! Terítéken a vadhúsok.” szlogennel a vadhús fogyasztását az Agrárminisztérium (AM) az Agrármarketing Centrummal (AMC) együttműködésében. A Pákozd-Sukorói Arborétumban megrendezett 14. Vadgasztronómiai Fesztiválon találkoztak az illetékesek.…

Évente két adag vadételt sem fogyaszt a magyar bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva